Home

Transplanteren Vertrouwelijk Vermeend eesti meistrivõistluse korvpall u12 gebroken straf Toepassen

G4S Noorteliigad

BC Tartu KK (@bctartukk) / Twitter

Alexela 3×3 korvpalli Tallinna meistrid 2021 – Basket3x3.ee

Rae Spordikooli korvpallipoisid saavutasid TTÜ/Rae Spordikooli koosseisus Eesti  meistrivõistlustel kõrgeid kohti – Rae Huvialakool
Rae Spordikooli korvpallipoisid saavutasid TTÜ/Rae Spordikooli koosseisus Eesti meistrivõistlustel kõrgeid kohti – Rae Huvialakool

Korvpall | Nädalavahetusel mängiti Rakveres välja eesti meistrivõistluste  medalid kõige nooremas vanuseklassis U12 ehk siis mini vanuseklassis |  Facebook
Korvpall | Nädalavahetusel mängiti Rakveres välja eesti meistrivõistluste medalid kõige nooremas vanuseklassis U12 ehk siis mini vanuseklassis | Facebook

Uudised - Uus meister!

Rapla Korvpallikooli Eesti Meistrivõistluste hooaja kokkuvõte - Rapla  Korvpallikool
Rapla Korvpallikooli Eesti Meistrivõistluste hooaja kokkuvõte - Rapla Korvpallikool

U12 Draakonid ja Jaaguarid alustasid Eesti Meistrivõistlusi täiseduga Tartu  Ülikooli korvpallikool
U12 Draakonid ja Jaaguarid alustasid Eesti Meistrivõistlusi täiseduga Tartu Ülikooli korvpallikool

Keila mängib EMV U12 vanusegrupis kahe võistkonnaga - Keila KK

Uudised - Aleks A 27!

Tartlaste Draakonid lõpetasid eduka hooaja Brüsseli turniiri teise kohaga –  Korvpall24.ee
Tartlaste Draakonid lõpetasid eduka hooaja Brüsseli turniiri teise kohaga – Korvpall24.ee

Uudised - Keila Korvpallikool

Blogi – Eesti naised spordis

Õed Bratkad võitsid Inglismaal meistritiitli | Korvpall | ERR

Valga korvpallurid võitsid meistrivõistluste teises liigas - Sport - Lõuna- Eesti Postimees

Eesti sai otsepääsme FIBA 3×3 U-18 Euroopa meistrivõistluste  finaalturniirile | Korvpall | ERR
Eesti sai otsepääsme FIBA 3×3 U-18 Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile | Korvpall | ERR

Rakvere Korvpall - Rakvere Spordikool/Tarvas U12 võistkond saavutas Mini  Meistrivõistlustel III. koha, võites pronksimängus Raplamaad tulemusega  60-42. 🏀 👏 🥉 http://www.basket.ee/et/uudised?news_id=4388 Suured tänud  kõigile lapsevanematele ja ...
Rakvere Korvpall - Rakvere Spordikool/Tarvas U12 võistkond saavutas Mini Meistrivõistlustel III. koha, võites pronksimängus Raplamaad tulemusega 60-42. 🏀 👏 🥉 http://www.basket.ee/et/uudised?news_id=4388 Suured tänud kõigile lapsevanematele ja ...

Keila ja Rapla Korvpallikooli U12 tüdrukud mängivad sel hooajal Eesti  Meistrivõistlustel ühises võistkonnas. - Keila Korvpallikool
Keila ja Rapla Korvpallikooli U12 tüdrukud mängivad sel hooajal Eesti Meistrivõistlustel ühises võistkonnas. - Keila Korvpallikool