Uudised - Audentese Spordiklubi U14 tüdrukud võitsid koduse EGBL etapi

Audentese korvpallitüdrukud võitsid rahvusvahelise turniiri | Korvpall | ERR

Audentese korvpallurid jätkavad Euroopa noorte korvpalliliigat täiseduga |  Korvpall | ERR
Audentese korvpallurid jätkavad Euroopa noorte korvpalliliigat täiseduga | Korvpall | ERR

Mustamäe... - Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport | Facebook

TU16 Karikafinaal: Audentese Spordiklubi - Rapla Korvpallikool - YouTube

Tunniplaan ja tundide ajad – Audentese spordigümnaasium

Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport - Eelmisel nädalavahetusel,  12. novembril, tehti algust korvpalli ühe kõige nooremate laste  vanuseklassidega, nimelt makroliigaga. Esindatud oli ka Audentese SK poiste  võistkond. Avaetapp meie poiste jaoks ...
Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport - Eelmisel nädalavahetusel, 12. novembril, tehti algust korvpalli ühe kõige nooremate laste vanuseklassidega, nimelt makroliigaga. Esindatud oli ka Audentese SK poiste võistkond. Avaetapp meie poiste jaoks ...

Audentes teenis koduselt korvpalli U16 eliitdivisjoni turniirilt  pronksmedalid - Delfi Sport
Audentes teenis koduselt korvpalli U16 eliitdivisjoni turniirilt pronksmedalid - Delfi Sport

Rio 2016, Russische Athelten beziehen Olympisches Dorf Olympics Russian  delegation arrives in Rio Russia
Rio 2016, Russische Athelten beziehen Olympisches Dorf Olympics Russian delegation arrives in Rio Russia

Korvpalli U14 tüdrukud võitsid Euroopa noorteliiga turniiril pronksmedalid

Audentese spordiklubi – Mitmekülgsed sportimisvõimalused kogu perele

Naiste esiliigas läheb võistlustulle üheksa tiimi, avamängus teenis võidu  Audentese Spordiklubi – Korvpall24.ee
Naiste esiliigas läheb võistlustulle üheksa tiimi, avamängus teenis võidu Audentese Spordiklubi – Korvpall24.ee

Audentese korvpallinaiskond krooniti esiliiga võitjaks

Finaalis 20-punktilise võidu saanud Audentes krooniti tüdrukute mini-klassi  meistriks – Korvpall24.ee
Finaalis 20-punktilise võidu saanud Audentes krooniti tüdrukute mini-klassi meistriks – Korvpall24.ee