U17: Eesti - Fääri saared - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
U17: Eesti - Fääri saared - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Estonia national football team - Wikipedia

Loe, millistes ametites töötavad Eesti alistanud Fääri saarte mängijad!

Eesti jalgpallikoondis kaotas Fääri saartele 0:2 - Jalgpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti jalgpallikoondis kaotas Fääri saartele 0:2 - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Uudised
Uudised

NU19: Eesti - Fääri saared - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
NU19: Eesti - Fääri saared - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpallikoondis FIFA edetabelis Fääri saarte ja Saudi Araabia vahel  - Delfi Sport
Eesti jalgpallikoondis FIFA edetabelis Fääri saarte ja Saudi Araabia vahel - Delfi Sport

Tüdrukute U15 koondist ootab ees Balti turniir ja maavõistlus Fääri -  Uudised
Tüdrukute U15 koondist ootab ees Balti turniir ja maavõistlus Fääri - Uudised

Eesti neiud alistasid teistkordselt Fääri saared – FC Lootos

Eesti U15 koondis võitis Fääri saari - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti U15 koondis võitis Fääri saari - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti naiste U-19 jalgpallikoondis alistas Fääri saared | Jalgpall | ERR

U-17 jalgpallikoondis võõrustab Lõuna-Eestis rahvusvahelist sõprusturniiri  | Jalgpall | ERR
U-17 jalgpallikoondis võõrustab Lõuna-Eestis rahvusvahelist sõprusturniiri | Jalgpall | ERR

Eesti jalgpall : r/Eesti

Fääri saarte jalgpallikoondis – Vikipeedia

Fääri saared " JALGPALL " 2004 MNH (162921862) - Osta.ee

Eesti naiste jalgpall - Tüdrukute U19 maavõistlus: Eesti - Fääri saared 1:4  (10.09.2018) | Facebook
Eesti naiste jalgpall - Tüdrukute U19 maavõistlus: Eesti - Fääri saared 1:4 (10.09.2018) | Facebook

Naiste koondise kohtumist Fääri saartega näeb otsepildis - Uudised

Eesti alistas suurelt Fääri saared – FC Lootos

Eesti naiste jalgpall - Neidude U19 koondis näitas teises kohtumises Fääri  saartega südikat vastupanu, kuid pidi normaalaja viimase minuti väravast  tunnistama vastaste 1:0 paremust. | Facebook
Eesti naiste jalgpall - Neidude U19 koondis näitas teises kohtumises Fääri saartega südikat vastupanu, kuid pidi normaalaja viimase minuti väravast tunnistama vastaste 1:0 paremust. | Facebook

Tarmo Rüütli: Fääride alistamine saab olema tohutu peavalu - Delfi Sport