Home

Negen annuleren Uitrusting jalgpall loobumiskaotus aantrekken stil Automatisch

Neljanda liiga jalgpalliklubi avaldab alaliidu presidendile Aivar Pohlakule  umbusaldust - Delfi Sport
Neljanda liiga jalgpalliklubi avaldab alaliidu presidendile Aivar Pohlakule umbusaldust - Delfi Sport

Tänavused maavõistlused jooksid lati alt läbi: kaks loobumiskaotust, nõrgad  nimekirjad ja minimaalne publikuhuvi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Tänavused maavõistlused jooksid lati alt läbi: kaks loobumiskaotust, nõrgad nimekirjad ja minimaalne publikuhuvi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Nädala tipud: võidumaitseline viik, seis ja Lipp - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Nädala tipud: võidumaitseline viik, seis ja Lipp - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Naiste jalgpalliliigades peetakse esimesed üleminekumängud | Jalgpall | ERR

Lootos pääses ilma mänguta naiste jalgpalli karikavõistlustel poolfinaali |  Jalgpall | ERR
Lootos pääses ilma mänguta naiste jalgpalli karikavõistlustel poolfinaali | Jalgpall | ERR

Edasilükatud Konverentsiliiga kohtumine jääbki mängimata. Tottenhami  ähvardab loobumiskaotus - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Edasilükatud Konverentsiliiga kohtumine jääbki mängimata. Tottenhami ähvardab loobumiskaotus - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Venemaa eksjalgpallur: Soome on meile veelgi ebamugavam vastane kui Belgia  - Delfi Sport
Venemaa eksjalgpallur: Soome on meile veelgi ebamugavam vastane kui Belgia - Delfi Sport

Naiste jalgpalli meistriliigas jätkuvad 16. vooru mängud | Jalgpall | ERR

FC Elva - FC ELVA NAISKONNA MÄNG PÜHAPÄEVAL JÄÄB ÄRA Nõmme Kalju FC andis  loobumiskaotuse ja seega mängu ei toimu. Mis muidugi ei tähenda, et hooaeg  oleks läbi saanud. Pühapäeval toimuvast JK
FC Elva - FC ELVA NAISKONNA MÄNG PÜHAPÄEVAL JÄÄB ÄRA Nõmme Kalju FC andis loobumiskaotuse ja seega mängu ei toimu. Mis muidugi ei tähenda, et hooaeg oleks läbi saanud. Pühapäeval toimuvast JK

Ukrainal tulebki Rahvuste liiga kõrgeima divisjoniga hüvasti jätta |  Jalgpall | ERR
Ukrainal tulebki Rahvuste liiga kõrgeima divisjoniga hüvasti jätta | Jalgpall | ERR

Tallinna FC Flora pääses otse karikavõistluste veerandfinaali - Uudised

Veel üks naiskond andis karika veerandfinaalis loobumiskaotuse, Vaprus sai  otse edasi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Veel üks naiskond andis karika veerandfinaalis loobumiskaotuse, Vaprus sai otse edasi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Lasnamäe Ajax diskvalifitseeriti naiste meistriliigast | Jalgpall | ERR

Taanlased kiruvad UEFA-d: meile üritati pähe määrida 0:3 loobumiskaotust -  Delfi Sport
Taanlased kiruvad UEFA-d: meile üritati pähe määrida 0:3 loobumiskaotust - Delfi Sport

Nädala tipud: kerkija ja langeja, reamehed, nuriabistajad ja nulliring -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Nädala tipud: kerkija ja langeja, reamehed, nuriabistajad ja nulliring - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Elva ei saa võistkonda kokku, Legion pääseb mänguta veerandfinaali |  Jalgpall | ERR
Elva ei saa võistkonda kokku, Legion pääseb mänguta veerandfinaali | Jalgpall | ERR

Soccernet.ee - Karikavõistluste veerandfinaalis loobumiskaotuse andnud  Nõmme Kalju naiskond on otsustanud ka esiliigast taanduda ning püüab  komplekteerida võistkonna, kes osaleks rahvaliigas. Loe lähemalt  Soccernet.ee-st, link kommentaarides. Foto ...
Soccernet.ee - Karikavõistluste veerandfinaalis loobumiskaotuse andnud Nõmme Kalju naiskond on otsustanud ka esiliigast taanduda ning püüab komplekteerida võistkonna, kes osaleks rahvaliigas. Loe lähemalt Soccernet.ee-st, link kommentaarides. Foto ...

III ja IV liigade võitjad selguvad nädalavahetusel | Jalgpall | ERR

Saku püsib endiselt Flora kannul, punane latern andis loobumiskaotuse -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Saku püsib endiselt Flora kannul, punane latern andis loobumiskaotuse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Lootos pääses ilma mänguta naiste karika poolfinaali - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Lootos pääses ilma mänguta naiste karika poolfinaali - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

FC Kose - Anname teada, et Koeru JK annab loobumiskaotuse... | Facebook

Ametlik: Nõmme Kalju duubel langeb rumala apsaka tõttu madalamasse liigasse  - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Ametlik: Nõmme Kalju duubel langeb rumala apsaka tõttu madalamasse liigasse - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Selgunud on seitse veerandfinalisti - Uudised

AJALOORÄNNAK ⟩ 1970. ja 1974. aasta MMid: Pelé hüvastijätt ja totaalne  jalgpall - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
AJALOORÄNNAK ⟩ 1970. ja 1974. aasta MMid: Pelé hüvastijätt ja totaalne jalgpall - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt