Saku Sporting

Saku Spring 2022 - Saku Spring 2022

Molten jalgpall hind | hansapost.ee

Saku Sportingu jalgpallurid noorte Eesti meistrivõistlustel - Maaleht

Saku võitis minimaalselt Vaprust ja tõusis liidriks - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Saku võitis minimaalselt Vaprust ja tõusis liidriks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

U16 poisid mängisid Saku kevadturniiril - Võru FC Helios

Naiste Meistriliiga alguseni on jäänud kuu, voor avatakse Sakus ja  Tabasalus - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Naiste Meistriliiga alguseni on jäänud kuu, voor avatakse Sakus ja Tabasalus - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

U12 II võistkond osales rahvusvahelisel turniiril Saku Spring Cup | JK  Poseidon
U12 II võistkond osales rahvusvahelisel turniiril Saku Spring Cup | JK Poseidon

Jalgpall. Treeningpall (suurus nr 4) – JK Tabasalu

Karikavõistlustel pääsesid edasi Saku Sporting, Pärnu Vaprus ja Nõmme Kalju  | Jalgpall | ERR
Karikavõistlustel pääsesid edasi Saku Sporting, Pärnu Vaprus ja Nõmme Kalju | Jalgpall | ERR

harjujk-vs-saku-sporting - Harju Jalgpallikool

Naiste karikavõistlustel teenis edasipääsu Tartu Tammeka - Uudised

Naiste jalgpalli meistriliigas selgub tiitlivõitja | Jalgpall | ERR

U15 poisid karastusid rahvusvahelisel turniiril Sakus | JK Poseidon

Saku alistas Taliturniiri lõpetuseks penaltist Kalevi - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Saku alistas Taliturniiri lõpetuseks penaltist Kalevi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Saku Sporting sai Meistriliigas kirja esimesed punktid - Uudised

Saku valla spordikeskus

Saku Sporting - Saku Sporting kutsub jalgpalli trenni uusi poisse ja  tüdrukuid! Treeningutele ootame lapsi vanuses 4.-15. eluaastat. Info trenni  aegade ja kõigi muu kohta leiate meie kodulehelt www.sakusporting.ee  Ühtlasi kutsume sind
Saku Sporting - Saku Sporting kutsub jalgpalli trenni uusi poisse ja tüdrukuid! Treeningutele ootame lapsi vanuses 4.-15. eluaastat. Info trenni aegade ja kõigi muu kohta leiate meie kodulehelt www.sakusporting.ee Ühtlasi kutsume sind