Home

vertegenwoordiger Hoogte Aas koolidevaheline jalgpall mengsel Per ongeluk opgroeien

Saavutused – Lehekülg 8 – Tallinna 21. Kool

FC Elva - Täna toimus Ülenurme staadionil Tartumaa koolidevaheline MV  jalgpallis 6.-9. kl arvestuses. Esikoha saavutas kõik mängud võitnud Elva  Gümnaasium, kellele järgnes Rõngu Keskkool. Kolmandale kohale tuli Ülenurme  Gümnaasium, neljandale kohale
FC Elva - Täna toimus Ülenurme staadionil Tartumaa koolidevaheline MV jalgpallis 6.-9. kl arvestuses. Esikoha saavutas kõik mängud võitnud Elva Gümnaasium, kellele järgnes Rõngu Keskkool. Kolmandale kohale tuli Ülenurme Gümnaasium, neljandale kohale

Koolidevaheline jalgpall -7 ja 8-9 klass finaal

Koolidevahelised jalgpalli MV | Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Jalgpalli Tartumaa meistirivõistlustelt hõbemedalid - Elva Gümnaasium

Tallinna Kesklinna koolide 5. - Uudised

Osavusfestival “Värav!” eelvõistlused toimuvad 11 maakonnas | Jalgpall | ERR

Tartu koolidevaheline jalgpall 2020 I koht | Tartu Kristjan Jaak Petersoni  Gümnaasium
Tartu koolidevaheline jalgpall 2020 I koht | Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Koolide vutivõistlused said selleks korraks läbi - Paberleht - Tasuline -  Virumaa Teataja
Koolide vutivõistlused said selleks korraks läbi - Paberleht - Tasuline - Virumaa Teataja

4.-5. klassi koolidevaheline jalgpall – Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

Parim kool jalgpallis on Haapsalu linna algkool - Lääne Elu

Tallinna Reaalkool - 129b » Jalgpall

Rimi jalgpalli osavusfestivalidel algab neljas hooaeg | Jalgpall | ERR

Tartu koolidevaheline jalgpall II koht (neiud) | Tartu Kristjan Jaak  Petersoni Gümnaasium
Tartu koolidevaheline jalgpall II koht (neiud) | Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Koolidevaheline jalgpall Jüri alagrupp

Tartu koolidevaheline jalgpall 2020 » Tartu Tamme Gümnaasium

Harju koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis – Vasalemma Põhikool

Tartu koolidevahelised jalgpalli meistrivõistlused 2021 » Tartu Tamme  Gümnaasium
Tartu koolidevahelised jalgpalli meistrivõistlused 2021 » Tartu Tamme Gümnaasium

Kaido Höövelson: jalgpallihallid viivad Eesti maailma tipule lähemale -  Kesknädal
Kaido Höövelson: jalgpallihallid viivad Eesti maailma tipule lähemale - Kesknädal

LÄÄNELA | Category: Jalgpall

Keila Kool - Eelmisel neljapäeval, 27.septembril, toimusid Lool Harjumaa  koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poistele, kus  Keila Kool saavutas kolmanda koha. Võistkonda kuulusid: 1. Link Henri 2.  Link Hardi 3. Kõrs Tarmo 4.
Keila Kool - Eelmisel neljapäeval, 27.septembril, toimusid Lool Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis gümnaasiumi poistele, kus Keila Kool saavutas kolmanda koha. Võistkonda kuulusid: 1. Link Henri 2. Link Hardi 3. Kõrs Tarmo 4.