Home

merknaam Op grote schaal betaling koolidevaheline võrkpall Polijsten liter Van

Spordiklubi Altia - 5. märtsil toimus võrkpalli Miniliiga ehk kuni 6.  klasside koolidevaheline võistlus Lähtel. Kokku osales poistest 6 ja  tüdrukutest 4 võistkonda. Tüdrukud saavutasid ll koha ning poisid lll ja VI
Spordiklubi Altia - 5. märtsil toimus võrkpalli Miniliiga ehk kuni 6. klasside koolidevaheline võistlus Lähtel. Kokku osales poistest 6 ja tüdrukutest 4 võistkonda. Tüdrukud saavutasid ll koha ning poisid lll ja VI

Hõbemedalid võrkpallis - Maaleht

Koolidevaheline võrkpall poisid kuni 6 klass

Viljandimaa koolidevahelise... - Viljandi Gümnaasium | Facebook

Väga head tulemused koolidevaheliselt jõuluturniirilt võrkpallis! - Jaan  Poska Gümnaasium
Väga head tulemused koolidevaheliselt jõuluturniirilt võrkpallis! - Jaan Poska Gümnaasium

Järvamaa koolide 10.-12. klasside võrkpalli karikavõistlustelt tuli karikas  | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Järvamaa koolide 10.-12. klasside võrkpalli karikavõistlustelt tuli karikas | Järvamaa Kutsehariduskeskus

MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool - Koolidevaheline MM seekord siis meie jaoks  lõppenud. Tüdrukud lõpetasid täna raske 2:1 võiduga Belgia vastu ja poisid  lõpetasid eile kergema 2:0 võiduga Luxembourgi vastu. Tüdrukutele 23.koht ja
MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool - Koolidevaheline MM seekord siis meie jaoks lõppenud. Tüdrukud lõpetasid täna raske 2:1 võiduga Belgia vastu ja poisid lõpetasid eile kergema 2:0 võiduga Luxembourgi vastu. Tüdrukutele 23.koht ja

Koolid panid end proovile võrkpallis - Sport - Järva Teataja

Rõõmustvad tulemused õpetajate võrkpallilt – Gustav Adolfi Gümnaasium

Merivälja Kool: 6.-7.klasside tüdrukute koolidevaheline minivõrkpall

Paide Linnanaiskond - Reedel toimusid Rakveres Lääne-Virumaa  koolidevahelised võistlused jalgpallis tüdrukutele, kus osales kokku 6  võistkonda. Koolid jagati kahte alagruppi, kust Tapa neidu täiseduga I koha  said, kui alistati vastased 6-0 (Kelly
Paide Linnanaiskond - Reedel toimusid Rakveres Lääne-Virumaa koolidevahelised võistlused jalgpallis tüdrukutele, kus osales kokku 6 võistkonda. Koolid jagati kahte alagruppi, kust Tapa neidu täiseduga I koha said, kui alistati vastased 6-0 (Kelly

Lähte Ühisgümnaasium - 5. märtsil toimus võrkpalli Miniliiga ehk kuni 6.  klasside koolidevaheline võistlus Lähtel. Tüdrukud saavutasid l koha.  Võistlustel osalesid Elisabet Lohman, Elizabeth Rjabinin, Saara Lota Jurs,  Eliise Siim ja Grete-
Lähte Ühisgümnaasium - 5. märtsil toimus võrkpalli Miniliiga ehk kuni 6. klasside koolidevaheline võistlus Lähtel. Tüdrukud saavutasid l koha. Võistlustel osalesid Elisabet Lohman, Elizabeth Rjabinin, Saara Lota Jurs, Eliise Siim ja Grete-

Pärnu koolidevahelised rahvaliiga MV võrkpallis – Pärnu Kuninga Tänava  Põhikool