globaal dok verbanning korvpalli võistlused tartus acuut Absurd Brutaal

Uudised
Uudised

Tartu kapten Adomas Drungilas toob välja tiimi suurima trumbi ja avaldab  tegeliku põhjuse, miks ta võistkonnakaaslase Hugginsiga kurjustas - Delfi  Sport
Tartu kapten Adomas Drungilas toob välja tiimi suurima trumbi ja avaldab tegeliku põhjuse, miks ta võistkonnakaaslase Hugginsiga kurjustas - Delfi Sport

Tartu noppis Viimsi vastu võidu ja viigistas veerandfinaalseeria | Korvpall  | ERR
Tartu noppis Viimsi vastu võidu ja viigistas veerandfinaalseeria | Korvpall | ERR

Tartu Ülikool võitis Põhja-Euroopa korvpalliliigas Läti klubi | Korvpall |  ERR
Tartu Ülikool võitis Põhja-Euroopa korvpalliliigas Läti klubi | Korvpall | ERR

Värskus kandis Tartu poolfinaali, abiks lätlase andestamatu eksimus - Delfi  Sport
Värskus kandis Tartu poolfinaali, abiks lätlase andestamatu eksimus - Delfi Sport

paf korvpalli meistriliiga – Korvpall24.ee

BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikooli kohtumine korvpallis. Kukub kohe | Marko  Kivimäe fotoblog
BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikooli kohtumine korvpallis. Kukub kohe | Marko Kivimäe fotoblog

Eesti Korvpalliliit

Tartu Ülikool kaotas eurosarja teises mängus Poola liiga liidrile | Korvpall  | ERR
Tartu Ülikool kaotas eurosarja teises mängus Poola liiga liidrile | Korvpall | ERR

Korvpalli meistrivõistluste avapauguks on Tartu Ülikool/Rock – Kalev/Cramo  lahing
Korvpalli meistrivõistluste avapauguks on Tartu Ülikool/Rock – Kalev/Cramo lahing

Mis sikutaks Tartu korvpalli mudast välja? - Sport - Tartu Postimees

Põlvamaa Korvpalli Liiga - SEENIORIDE KORVPALL Laupäeval 11.mail leiavad  Tartus A Le Coq´i spordihoones aset 3x3 korvpalli Eesti seenioride  meistrivõistlused. Lisaks 3x3 meistritele selguvad ka parimad vabavisete ja  kolmepunktivisete sooritajad. Kõigil ...
Põlvamaa Korvpalli Liiga - SEENIORIDE KORVPALL Laupäeval 11.mail leiavad Tartus A Le Coq´i spordihoones aset 3x3 korvpalli Eesti seenioride meistrivõistlused. Lisaks 3x3 meistritele selguvad ka parimad vabavisete ja kolmepunktivisete sooritajad. Kõigil ...

Karikavõistlused - Laupäeval Tartus jätkuvatel Eesti karikavõistlustel  selgub kaks noorteklassi võitjat
Karikavõistlused - Laupäeval Tartus jätkuvatel Eesti karikavõistlustel selgub kaks noorteklassi võitjat

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond | G4S - Sinu eest valvel

TALLINN, 29 01 2020 Korvpall Kalev Cramo vs Tartu Uelikool, Tallinn, Kalevi  Spordihall koss Basketball K
TALLINN, 29 01 2020 Korvpall Kalev Cramo vs Tartu Uelikool, Tallinn, Kalevi Spordihall koss Basketball K

Korvpall | Tartu kolib playoffideks suuremasse saali, kergejõustiku  halli.https://m.facebook.com/story.php | Facebook
Korvpall | Tartu kolib playoffideks suuremasse saali, kergejõustiku halli.https://m.facebook.com/story.php | Facebook

Kus mängida tartus korvpalli fietsen-lier.be

Korvpalli Meistriliiga - Tartu Ülikool alistas kontrollmängus kindlalt  Valmiera
Korvpalli Meistriliiga - Tartu Ülikool alistas kontrollmängus kindlalt Valmiera

Korvpalli Meistriliiga - PAF KML: Tartu Ülikool Maks & Moorits võitis  võõrsil Viimsit ja asus veerandfinaalseeriat juhtima
Korvpalli Meistriliiga - PAF KML: Tartu Ülikool Maks & Moorits võitis võõrsil Viimsit ja asus veerandfinaalseeriat juhtima

Miami ja Suns kasvatasid poolfinaarseeriates edumaad | Korvpall | ERR

Korvpalli võistlused: Saku Suurhallis trenn

Tartus plaanitakse taaselustada Rocki korvpallitiim - Korvpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tartus plaanitakse taaselustada Rocki korvpallitiim - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

G4S korvpalli meistriliiga 3. finaalmäng: BC KalevCramo - Tartu Ülikool T  15.05 ETV2-s - YouTube
G4S korvpalli meistriliiga 3. finaalmäng: BC KalevCramo - Tartu Ülikool T 15.05 ETV2-s - YouTube

Tartu korvpall on... - Tartu Ülikool Maks & Moorits | Facebook

Tartu Ülikool Maks & Moorits sai Põhja-Euroopa korvpalliliigas 4. koha -  Sport.tv3.ee
Tartu Ülikool Maks & Moorits sai Põhja-Euroopa korvpalliliigas 4. koha - Sport.tv3.ee