G-L. Krapp Balti MV 3. koht U16 kuulitõukes (12,48 m) - Sport Saarde vallas

Eesti U14 ja U16 MV | Jõhvi Spordikool

U14 ja U16 vanuseklassi Eesti talviste MV-te tulemused - KALEVI  KERGEJÕUSTIKUKOOL
U14 ja U16 vanuseklassi Eesti talviste MV-te tulemused - KALEVI KERGEJÕUSTIKUKOOL

U14 ja U16 talvised MV kergejõustikus. G.L. Krapp 1. koht kuulitõukes -  Sport Saarde vallas
U14 ja U16 talvised MV kergejõustikus. G.L. Krapp 1. koht kuulitõukes - Sport Saarde vallas

Kergejõustik

1.-2. juulil Rakveres peetud U16... - Loksa Spordikeskus | Facebook

Eesti noortekoondis edestas mäekõrguse eduga lõunanaabritest eakaaslasi |  Секундомер
Eesti noortekoondis edestas mäekõrguse eduga lõunanaabritest eakaaslasi | Секундомер

Tugeva närvikavaga Varmo Pärnpuu tõusis Eesti meistriks kuulitõukes

U16, U18, U20 ja U23 Eesti MV-te tulemused - KALEVI KERGEJÕUSTIKUKOOL

Kose Huvikool - 12.04.2022 toimusid Harjumaa noorte meistrivõistlused  sisekergejõustikus. Kose Gümnaasiumi 8. klassi õpilane Johanna Lokotar  võitis tüdrukute U16 vanuseklassi 60m tõkkejooksus 1. koha ning  kaugushüppes 3. koha. Tüdrukute U14 ...
Kose Huvikool - 12.04.2022 toimusid Harjumaa noorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Kose Gümnaasiumi 8. klassi õpilane Johanna Lokotar võitis tüdrukute U16 vanuseklassi 60m tõkkejooksus 1. koha ning kaugushüppes 3. koha. Tüdrukute U14 ...

Kergejõustiklased jagasid karikaid - Paberleht - Tasuline - Järva Teataja

Väike-Maarja Valla koolide... - Väike-Maarja Gümnaasium | Facebook

Ryan Crouser püstitas kuulitõukes uue maailmarekordi – Eesti  Kergejõustikuliit
Ryan Crouser püstitas kuulitõukes uue maailmarekordi – Eesti Kergejõustikuliit

VIKTORJÕHVI: сентября 2020

Eesti noortekoondis võitis U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused –  Eesti Kergejõustikuliit
Eesti noortekoondis võitis U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused – Eesti Kergejõustikuliit