Home

Uitputting Nautisch moreel manchester city pohár vítězů pohárů emulsie Uitstroom band

Manchester City FC - Wikiwand

Senzace v Anglickém poháru! Manchester City skončil na třetiligovém Wiganu  | iSport.cz
Senzace v Anglickém poháru! Manchester City skončil na třetiligovém Wiganu | iSport.cz

Z druhé ligy do semifinále poháru. Brentford předčil Newcastle, Manchester  City zase Arsenal | Fotbal | Lidovky.cz
Z druhé ligy do semifinále poháru. Brentford předčil Newcastle, Manchester City zase Arsenal | Fotbal | Lidovky.cz

Liga, pohár, superpohár i FA Cup. Manchester City zakončil sezonu ziskem  čtvrté trofeje | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Liga, pohár, superpohár i FA Cup. Manchester City zakončil sezonu ziskem čtvrté trofeje | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Historický úspěch. Po vítězství v poháru fotbalisté City získali všechny  trofeje v Anglii | Fotbal | Lidovky.cz
Historický úspěch. Po vítězství v poháru fotbalisté City získali všechny trofeje v Anglii | Fotbal | Lidovky.cz

Fotbalisté Manchesteru City obhájili titul v Ligovém poháru | plejer.cz

Premier League | Hattrick pro City! Manchester vyhrál Ligový pohár,  Guardiola finále umí | iSport.cz
Premier League | Hattrick pro City! Manchester vyhrál Ligový pohár, Guardiola finále umí | iSport.cz

City mají rekord, vyhráli 15 utkání v řadě. V poháru slaví i Leicester |  iSport.cz
City mají rekord, vyhráli 15 utkání v řadě. V poháru slaví i Leicester | iSport.cz

Manchester City obhájil Ligový pohár, proti Chelsea vyhrál na penalty -  iDNES.cz
Manchester City obhájil Ligový pohár, proti Chelsea vyhrál na penalty - iDNES.cz

Premier League - Kepa odmítl střídat, Sarri byl vzteky bez sebe. Po  penaltové loterii slaví zisk poháru Manchester City | FotbalPortal.cz
Premier League - Kepa odmítl střídat, Sarri byl vzteky bez sebe. Po penaltové loterii slaví zisk poháru Manchester City | FotbalPortal.cz

Liga mistrů UEFA – Wikipedie

Nejúspěšnější tým Evropy? Ani City, ani Barcelona. Odpověď vás překvapí -  Deník.cz
Nejúspěšnější tým Evropy? Ani City, ani Barcelona. Odpověď vás překvapí - Deník.cz

City míří do finále Ligy mistrů. Odveta s Paříží klapla, Evropu mají na  dosah po 51 letech - Sports News 24
City míří do finále Ligy mistrů. Odveta s Paříží klapla, Evropu mají na dosah po 51 letech - Sports News 24

eFotbal.cz » Zahraničí : Manchester City poháry hrát může, ale Trabzonspor  ne. Jiný scénář, nebo dvojí metr?
eFotbal.cz » Zahraničí : Manchester City poháry hrát může, ale Trabzonspor ne. Jiný scénář, nebo dvojí metr?

Vstřebáme výhru v Lize mistrů, pak bude načase růst, řekl Tuchel |  ČeskéNoviny.cz
Vstřebáme výhru v Lize mistrů, pak bude načase růst, řekl Tuchel | ČeskéNoviny.cz

Ligový pohár ovládl znovu klub z Manchesteru. Citizens nedali ve Wembley  Arsenalu šanci - Aktuálně.cz
Ligový pohár ovládl znovu klub z Manchesteru. Citizens nedali ve Wembley Arsenalu šanci - Aktuálně.cz

Manchester City - Tottenham 1:0, Fotbalisté Manchesteru City počtvrté za  sebou ovládli Ligový pohár - Sport.cz
Manchester City - Tottenham 1:0, Fotbalisté Manchesteru City počtvrté za sebou ovládli Ligový pohár - Sport.cz

Manchester City FC – Wikipedie

Manchester City si rekordní výhrou zajistil postup do čtvrtfinále poháru –  ČT sport – Česká televize
Manchester City si rekordní výhrou zajistil postup do čtvrtfinále poháru – ČT sport – Česká televize

Manchester City může do pohárů, arbitráž zrušila verdikt vedení fotbalu -  iDNES.cz
Manchester City může do pohárů, arbitráž zrušila verdikt vedení fotbalu - iDNES.cz