CL: Tallinna FC Flora - Hibernians FC - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

U-20 naiste MM-il on näidanud parimat minekut Põhja-Korea ja Saksamaa |  Jalgpall | ERR
U-20 naiste MM-il on näidanud parimat minekut Põhja-Korea ja Saksamaa | Jalgpall | ERR

Naiste koondis mängib treeningmänge Aland Unitediga – FC Lootos

U20 naiste jalgpalli MM-il selgusid finalistid - Delfi Sport

Jalka (september 2021) by Jalka - Issuu

Flora teab, et kui korraks unistama jääda, siis võib jama majas olla -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Flora teab, et kui korraks unistama jääda, siis võib jama majas olla - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti naiste jalgpall - NU17 koondis teenis Läti koondise vastu 1:1 viigi.  Eestlannade värava autoriks oli Mari-Liis Lillemäe, kes viis 22. minutil  Eesti juhtima. Läti viigivärav sündis 42. minutil penaltist. | Facebook
Eesti naiste jalgpall - NU17 koondis teenis Läti koondise vastu 1:1 viigi. Eestlannade värava autoriks oli Mari-Liis Lillemäe, kes viis 22. minutil Eesti juhtima. Läti viigivärav sündis 42. minutil penaltist. | Facebook

Naiste koondis mängis täna... - Eesti naiste jalgpall | Facebook

Jalgpalli U-20 MM-il jõudis veerandfinaali vaid kaks Euroopa meeskonda |  Jalgpall | ERR
Jalgpalli U-20 MM-il jõudis veerandfinaali vaid kaks Euroopa meeskonda | Jalgpall | ERR