Home

het beleid zwaard Terughoudendheid poolajad jalgpall Wegenbouwproces rit Reparatie mogelijk

KOLMAS POOLAEG“ | Eesti jalgpalli tulevikulootus ja tema vutiajakirjanikust  isa karmist konkurentsist Itaalias: „Rasketel hetkedel
KOLMAS POOLAEG“ | Eesti jalgpalli tulevikulootus ja tema vutiajakirjanikust isa karmist konkurentsist Itaalias: „Rasketel hetkedel

Sander Puri poolaeg oli võidukas, lõpuks viik | Jalgpall | ERR

Leeds ei suutnud ilusat poolaega Arsenali vastu väravaks vormistada |  Jalgpall | ERR
Leeds ei suutnud ilusat poolaega Arsenali vastu väravaks vormistada | Jalgpall | ERR

KOLMAS POOLAEG“ | Kommunikatsioon Eesti jalgpallis peab paranema!

98. osa: Gibraltaril pallinud Alen Stepanjan: alguses tundus

KOLMAS POOLAEG | Kuidas angiin andeka jalgpalluri näitlejaks muutis

Vallner tunnistas Flora selget paremust

Ungari-Eesti: 1. poolaeg | Jalgpall | ERR

Eesti naised kaotasid Põhja-Iirile teise poolajaga - Jalgpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti naised kaotasid Põhja-Iirile teise poolajaga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

KOLMAS POOLAEG“ | Kui Eestis tegutsenuks VAR, võtnuks Flora Levadialt  meistritiitli
KOLMAS POOLAEG“ | Kui Eestis tegutsenuks VAR, võtnuks Flora Levadialt meistritiitli

Kolmas poolaeg: 105.osa: Miks mängib Dortmundi Borussia kohutavat jalgpalli?  on Apple Podcasts
Kolmas poolaeg: 105.osa: Miks mängib Dortmundi Borussia kohutavat jalgpalli? on Apple Podcasts

Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Mäng #BEL - #ITA vahel algas otsivalt ja kumbki  meeskond väga riske ei võtnud. Esimese poolaja esimesel poolel oli pigem  Belgia see meeskond, kes otsis käike. Esimese poolaja
Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Mäng #BEL - #ITA vahel algas otsivalt ja kumbki meeskond väga riske ei võtnud. Esimese poolaja esimesel poolel oli pigem Belgia see meeskond, kes otsis käike. Esimese poolaja

Kapten Paskotši ja kaaslased lubasid Liverpoolil lüüa poolajaga viis  väravat - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kapten Paskotši ja kaaslased lubasid Liverpoolil lüüa poolajaga viis väravat - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Fiorentina vägev kaotuseta seeria lõppes ajalooliselt mannetu esimese  poolajaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Fiorentina vägev kaotuseta seeria lõppes ajalooliselt mannetu esimese poolajaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Flora alistas tänu tugevale teisele poolajale Tabasalu | Jalgpall | ERR

Madridi Atletico sai viimase vooru teise poolajaga edasipääsupileti kätte |  Jalgpall | ERR
Madridi Atletico sai viimase vooru teise poolajaga edasipääsupileti kätte | Jalgpall | ERR

Kolmas poolaeg

Õhtuleht Jalgpall - Markus Jürgenson räägib tänases "Kolmandas Poolajas"  (hetkel) töötu jalgpalluri elust. Teisteks teemadeks muidugi Ragnar Klavan  ja FIFA. http://sport.ohtuleht.ee/781557/kolmas-poolaeg-klavanit-ja-liverpooli-ootab-lahing-voimsa-man  ...
Õhtuleht Jalgpall - Markus Jürgenson räägib tänases "Kolmandas Poolajas" (hetkel) töötu jalgpalluri elust. Teisteks teemadeks muidugi Ragnar Klavan ja FIFA. http://sport.ohtuleht.ee/781557/kolmas-poolaeg-klavanit-ja-liverpooli-ootab-lahing-voimsa-man ...

NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid  keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu
NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu

Jalgpalli MM valikmäng: Eesti - Ungari (1. poolaeg) | Jalgpall | ERR

Legion alistas teise poolaja väravate toel Transi - Uudised

Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa  mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Jalgpall 24/7 - LÕPUVILE! Prantsusmaa - Albaania 2-0. Nägime kahte väga  erinäolist poolaega. Esimene poolaeg oli võrdne ja võitluslik ning kohati  tekitas ohtlikemaid olukordi isegi Albaania, kuid teine poolaeg kulges aga  täielikult
Jalgpall 24/7 - LÕPUVILE! Prantsusmaa - Albaania 2-0. Nägime kahte väga erinäolist poolaega. Esimene poolaeg oli võrdne ja võitluslik ning kohati tekitas ohtlikemaid olukordi isegi Albaania, kuid teine poolaeg kulges aga täielikult

Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta |  Jalgpall | ERR
Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta | Jalgpall | ERR