Home

Uitdaging kans Altaar rapla pärnu korvpalli mäng Verlengen historisch Boodschapper

pärnu sadam – Lehekülg 2 – Korvpall24.ee

Korvpalli Meistriliiga - AVIS Rapla lõi võitluslikus mängus Pärnu Sadamat,  Marsilt 14 ründelauda!!
Korvpalli Meistriliiga - AVIS Rapla lõi võitluslikus mängus Pärnu Sadamat, Marsilt 14 ründelauda!!

Kodune korvpall: Kalev/Cramo alistas Tarva, Pärnu sai jagu Raplast

TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu Sadam alistas Rapla kuivalt ja marssis  esmakordselt finaali - Delfi Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu Sadam alistas Rapla kuivalt ja marssis esmakordselt finaali - Delfi Sport

KOGU TÕDE MÄNGUST | Rapla „mustad lambad" peavad hakkama mängima. Muidu  sammub Pärnu kergelt finaali - Delfi Sport
KOGU TÕDE MÄNGUST | Rapla „mustad lambad" peavad hakkama mängima. Muidu sammub Pärnu kergelt finaali - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga - Rapla playoffi parim mäng viis nad pronksiseerias  Pärnu vastu 2-1 ette
Korvpalli Meistriliiga - Rapla playoffi parim mäng viis nad pronksiseerias Pärnu vastu 2-1 ette

Pärnu Sadam läks Rapla vastu seeriat 2:1 juhtima - Raplamaa Sõnumid

News - Rapla ja Pärnu kohtuvad võtmemängus, täiendust saanud Valga-Valka  võõrustab Kalev/Cramot
News - Rapla ja Pärnu kohtuvad võtmemängus, täiendust saanud Valga-Valka võõrustab Kalev/Cramot

PAF Korvpalli Meistriliiga PLAY-OFF 2022 - Rapla Korvpallikool

Uudised - Pärnu jättis Rapla taas võiduta, aga poolfinaali avavõit tuli  raskelt
Uudised - Pärnu jättis Rapla taas võiduta, aga poolfinaali avavõit tuli raskelt

Hooaeg lõppenud. Avis Utilitas Rapla kaotas Pärnu Sadamale kolmandat korda.  - Raplamaa Sõnumid
Hooaeg lõppenud. Avis Utilitas Rapla kaotas Pärnu Sadamale kolmandat korda. - Raplamaa Sõnumid

Kalev/Cramo võitis unise alguse järel Raplat, Pärnu seljatas Tarva |  Korvpall | ERR
Kalev/Cramo võitis unise alguse järel Raplat, Pärnu seljatas Tarva | Korvpall | ERR

Pärnu Sadam ja Tartu Ülikool tagasid koha poolfinaalis | Korvpall | ERR

Rapla alistas Pärnu, Soku hea mäng Tartut kaotusest ei päästnud | Korvpall  | ERR
Rapla alistas Pärnu, Soku hea mäng Tartut kaotusest ei päästnud | Korvpall | ERR

Lubavalt alustanud Rapla kaotas poolaja ja initsiatiivi haaranud Pärnu on  võidu kaugusel finaalist – Korvpall24.ee
Lubavalt alustanud Rapla kaotas poolaja ja initsiatiivi haaranud Pärnu on võidu kaugusel finaalist – Korvpall24.ee

Rapla leegionärid panid Pärnu vastu oma paremuse maksvusele - Uudis.net

TÄISPIKKUSES | Korvpall: Avis Utilitas Rapla - Pärnu Sadam - Delfi TV

Uudised - Pärnu Sadam alistas tasavägises mängus neljandat korda Rapla  meeskonna
Uudised - Pärnu Sadam alistas tasavägises mängus neljandat korda Rapla meeskonna

TIPPHETKED | Viimastel minutitel kindlam olnud Pärnu läks Rapla vastu  poolfinaali juhtima - Delfi Sport
TIPPHETKED | Viimastel minutitel kindlam olnud Pärnu läks Rapla vastu poolfinaali juhtima - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga - Rapla loodab seeria viigistada, Pärnu aga  poolfinaali pääseda
Korvpalli Meistriliiga - Rapla loodab seeria viigistada, Pärnu aga poolfinaali pääseda

Rapla Avis Utilitas

Korvpalli Meistriliiga - Rapla alustas pronksiseeriat Pärnu vastu raske  võiduga
Korvpalli Meistriliiga - Rapla alustas pronksiseeriat Pärnu vastu raske võiduga

Korvpalli Meistriliiga - Pärnu Sadam alistas võitluslikus mängus AVIS Rapla

Veerandfinaalid viigis: Rapla alistas Pärnu, TalTech purustas Tallinna  Kalevi - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Veerandfinaalid viigis: Rapla alistas Pärnu, TalTech purustas Tallinna Kalevi - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Raplal selg vastu seina – Pärnu võitis ka kodusaalis - Rapla Korvpallikool

Kalev/Cramo alistas kindlalt Pärnu, Rapla võitlus viienda koha nimel jätkub  | Korvpall | ERR
Kalev/Cramo alistas kindlalt Pärnu, Rapla võitlus viienda koha nimel jätkub | Korvpall | ERR