Home

Tub tactiek kruis tallinna ülikooli võrkpall auteursrechten metaal kiem

Tallinna Ülikool võitis teistkordselt Neemecot ja kindlustas duelli Tartu  Bigbankiga – Võrkpall24.ee
Tallinna Ülikool võitis teistkordselt Neemecot ja kindlustas duelli Tartu Bigbankiga – Võrkpall24.ee

Rakvere saavutas neljanda ja Tallinna Ülikool kuuenda järjestikuse võidu -  Eesti Võrkpalli Liit
Rakvere saavutas neljanda ja Tallinna Ülikool kuuenda järjestikuse võidu - Eesti Võrkpalli Liit

Tallinna Ülikooli võrkpallinaiskond - Delfi

Kolm matšpalli päästnud Tallinna Ülikool/Kikas tuli muinasjutulise lõpuga  Eesti meistriks! - Sport.tv3.ee
Kolm matšpalli päästnud Tallinna Ülikool/Kikas tuli muinasjutulise lõpuga Eesti meistriks! - Sport.tv3.ee

Tallinna Ülikool neutraliseeris geimpalli ja viis seeria otsustavasse mängu  | Võrkpall | ERR
Tallinna Ülikool neutraliseeris geimpalli ja viis seeria otsustavasse mängu | Võrkpall | ERR

Karikavõistluste veerandfinaalis sai kindla võidu Tallinna Ülikooli  naiskond - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
Karikavõistluste veerandfinaalis sai kindla võidu Tallinna Ülikooli naiskond - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Tallinna Ülikool mängis koduseinte toel üle Eedeni - Võrkpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tallinna Ülikool mängis koduseinte toel üle Eedeni - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Meeste esiliiga kohtumine Tallinna Ülikool vs Põltsamaa VK, Tallinn  University, 20 November 2021
Meeste esiliiga kohtumine Tallinna Ülikool vs Põltsamaa VK, Tallinn University, 20 November 2021

Viljandi võrkpallurid lõpetasid Tallinna Ülikooli mitme aasta pikkuse  ülemvõimu - Uudis.net
Viljandi võrkpallurid lõpetasid Tallinna Ülikooli mitme aasta pikkuse ülemvõimu - Uudis.net

Tallinna Ülikool – Tartu Ülikool/Kalev 72:69 | Tartu Ülikooli Akadeemiline  Spordiklubi
Tallinna Ülikool – Tartu Ülikool/Kalev 72:69 | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Tallinna Ülikooli meeskonna 9 mängu tühistatakse koroonareeglite rikkumise  tõttu - Sport.tv3.ee
Tallinna Ülikooli meeskonna 9 mängu tühistatakse koroonareeglite rikkumise tõttu - Sport.tv3.ee

Esindusvõistkonnad | Tallinna Ülikool

Tartu Ülikool võidutses üliõpilaste võrkpalli meistrivõistlustel! | Tartu  Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu Ülikool võidutses üliõpilaste võrkpalli meistrivõistlustel! | Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Tallinna Ülikool ei lubanud pronksiseeriat ära lõpetada | Võrkpall | ERR

Viimsi tüdrukud Marily Lass ja Ave Kuusk tulid võrkpallis Eesti meistriks -  Viimsi Teataja toob sinuni Viimsi uudised
Viimsi tüdrukud Marily Lass ja Ave Kuusk tulid võrkpallis Eesti meistriks - Viimsi Teataja toob sinuni Viimsi uudised

Võru ja Tallinna Ülikool pakkusid Balti liiga avamängus haarava lahingu -  Eesti Võrkpalli Liit
Võru ja Tallinna Ülikool pakkusid Balti liiga avamängus haarava lahingu - Eesti Võrkpalli Liit