Home

Snor Christian oortelefoon tallinna kooli korvpalli meistrivõistlused Massage T achterstalligheid

Uudised | Avaleht - Saaremaa Korvpall - Korvpalli Kodu Saaremaal

II koht korvpalli superfinaalis – Tallinna 21. Kool

Suur finaalmäng korvpallis – Gustav Adolfi Gümnaasium

Homme avatakse Tallinnas Koolide 3x3 korvpalli MM | Korvpall | ERR

Alexela 3×3 Tallinn Open 2021 toimub TalTechi spordihoones – Basket3x3.ee

Seitsmes koht korvpallis Tallinna koolinoorte spordimängudel - Tallinna  Saksa Gümnaasium
Seitsmes koht korvpallis Tallinna koolinoorte spordimängudel - Tallinna Saksa Gümnaasium

Koolide korvpalli MM-ile pääsesid Audentese tüdrukud ja Poska kooli poisid  - Delfi Sport
Koolide korvpalli MM-ile pääsesid Audentese tüdrukud ja Poska kooli poisid - Delfi Sport

TSG 6.-7. klasside korvpallivõistkonnad olid linnaosa finaalturniiril  edukad - Tallinna Saksa Gümnaasium
TSG 6.-7. klasside korvpallivõistkonnad olid linnaosa finaalturniiril edukad - Tallinna Saksa Gümnaasium

Keila poisse toetas Tallinna MV-l USAs palliv Rauno Nurger

Meie kooli gümnaasiumi korvpallimeeskond võitis finaalturniiri ja mängib  finaalis - Tallinna Saksa Gümnaasium
Meie kooli gümnaasiumi korvpallimeeskond võitis finaalturniiri ja mängib finaalis - Tallinna Saksa Gümnaasium

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

Eesti Korvpalliliit

korvpall – Lehekülg 2 – Kohila Gümnaasium

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused korvpallis - Reaalkool

Tallinna Ülikool krooniti naiste korvpalliliiga meistriks | Korvpall | ERR

II koht korvpallis – Tallinna 21. Kool

100 Lugu - Kullamäe, Taltsi ja Vene endine õpetaja Ülo Kurig: ma ei  vahetaks seda tööd millegi vastu
100 Lugu - Kullamäe, Taltsi ja Vene endine õpetaja Ülo Kurig: ma ei vahetaks seda tööd millegi vastu

TSG korvpallineiud saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel teise  koha - Tallinna Saksa Gümnaasium
TSG korvpallineiud saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel teise koha - Tallinna Saksa Gümnaasium

Tallinna Saksa Gümnaasium oli korvpallis taas võitmatu - Tallinn -  Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt
Tallinna Saksa Gümnaasium oli korvpallis taas võitmatu - Tallinn - Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt

EKSL 3x3 korvpalli meistrivõistlused 2021.a | Kännu 86, Kristiine, Tallinn,  13418 Harju Maakond, Eesti | June 27, 2021
EKSL 3x3 korvpalli meistrivõistlused 2021.a | Kännu 86, Kristiine, Tallinn, 13418 Harju Maakond, Eesti | June 27, 2021