Home

Mens Situatie park tallinna koolinoorte korvpalli tüdrukute meistrivõistlused Vroegst Observeer ring

Koolinoorte meistritiitli korvpallis võitsid Tallinna Reaalkool poisid >  Sport > Tallinn
Koolinoorte meistritiitli korvpallis võitsid Tallinna Reaalkool poisid > Sport > Tallinn

TSG noormehed jälle koolinoorte meistrid korvpallis - Tallinna Saksa  Gümnaasium
TSG noormehed jälle koolinoorte meistrid korvpallis - Tallinna Saksa Gümnaasium

Tüdrukud saavutasid III koha korvpallis > Tallinn

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

G4S Noorteliigad - G4S Noorteliiga miniklassi meistrid on Tallinna Kalev I  tüdrukud ja BC Tarvas/Rakvere SK I poisid
G4S Noorteliigad - G4S Noorteliiga miniklassi meistrid on Tallinna Kalev I tüdrukud ja BC Tarvas/Rakvere SK I poisid

Korvpall – Pärnu Spordikool

100 Lugu - Kullamäe, Taltsi ja Vene endine õpetaja Ülo Kurig: ma ei  vahetaks seda tööd millegi vastu
100 Lugu - Kullamäe, Taltsi ja Vene endine õpetaja Ülo Kurig: ma ei vahetaks seda tööd millegi vastu

piirkondlik – Lehekülg 2 – Tallinna 21. Kool

Kuristiku sport - Uudised

Korvpall | G4S - Sinu eest valvel

Kodune korvpall – Lehekülg 331 – Korvpall24.ee

TSG korvpallitüdrukud linnaosas 3. kohal - Tallinna Saksa Gümnaasium

Audentese SK noormehed võitsid täiseduga U20 vanuseklassi EYBL-i Tallinna  etapi
Audentese SK noormehed võitsid täiseduga U20 vanuseklassi EYBL-i Tallinna etapi

Uudised - G4S Noorteliiga Mini-vanuseklassi tüdrukute Eesti meistriks  krooniti Tallinna Kalev!
Uudised - G4S Noorteliiga Mini-vanuseklassi tüdrukute Eesti meistriks krooniti Tallinna Kalev!

kehakultuur Archives - Page 12 of 23 - Tallinna Saksa Gümnaasium

Kalev/Cramo teenis Eesti-Läti korvpalliliigas 50-punktilise võidu | Korvpall  | ERR
Kalev/Cramo teenis Eesti-Läti korvpalliliigas 50-punktilise võidu | Korvpall | ERR

Hõbemedalitüdrukud Tallinna korvpalli meistrivõistlustel - Tallinna Saksa  Gümnaasium
Hõbemedalitüdrukud Tallinna korvpalli meistrivõistlustel - Tallinna Saksa Gümnaasium

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused korvpallis - Reaalkool

Uudised - Noorte karikavõistluste finaalturniir peetakse sel  nädalavahetusel Jüris
Uudised - Noorte karikavõistluste finaalturniir peetakse sel nädalavahetusel Jüris

Tallinna Koolinoorte Korvpalli MV alagrupiturniirid > Tallinna  Humanitaargümnaasium > Tallinn
Tallinna Koolinoorte Korvpalli MV alagrupiturniirid > Tallinna Humanitaargümnaasium > Tallinn