Home

SK Känguru/COOP - Vastse-Kuuste saalis toimus treeningmäng. Mängu võitis SK  Känguru mehed seisuga 171:77 | Facebook
SK Känguru/COOP - Vastse-Kuuste saalis toimus treeningmäng. Mängu võitis SK Känguru mehed seisuga 171:77 | Facebook

Vastse-Kuuste saavutas Põlva maakonna Osavama Korvpalluri võistlusel  üldarvestuses 1. koht - Maaleht
Vastse-Kuuste saavutas Põlva maakonna Osavama Korvpalluri võistlusel üldarvestuses 1. koht - Maaleht

IMG_3978 – EKKSL.EE

Loodi Lõuna-Eesti noortekorvpalli koondvõistkond - Korvpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Loodi Lõuna-Eesti noortekorvpalli koondvõistkond - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Nõo/ Vastse-Kuuste sai Sulemees Cupil 2.koha! - NÕO KORVPALL

Vastse-Kuustes mängiti korvpalli!

Meistrivõistlused korvpallis

Alatskivi 3.-5. klassi korvpallipoiste parimad palad Vastse-Kuuste vastu  22. aprill 2015 - YouTube
Alatskivi 3.-5. klassi korvpallipoiste parimad palad Vastse-Kuuste vastu 22. aprill 2015 - YouTube

Mini korvpalli laud koos palliga Spalding Žalgiris hind | kaup24.ee

Molten korvpall hind | hansapost.ee

SK Känguru/COOP, Leyerhof (2022)

Uudised - 15 kooli ja 1000 last: „100 kooli“ projekti aasta algus on olnud  tihe
Uudised - 15 kooli ja 1000 last: „100 kooli“ projekti aasta algus on olnud tihe

Algasid Põlvamaa meeste korvpalli karikavõistlused - Sport - Lõuna-Eesti  Postimees
Algasid Põlvamaa meeste korvpalli karikavõistlused - Sport - Lõuna-Eesti Postimees